Fotografia dziecięca Wrocław

Uwielbiam fotografię dziecięcą. Z racji tego, że sama jestem mamą, a przy tym z wykształcenia pedagogiem, więc nie będę nieszczera, jeśli powiem, że kocham dzieci. Każdy klient, który miał ze mną do czynienia, wie jak bardzo lubią mnie ich pociechy, a przy tym cudownie ze mną współpracują.

Jako mama, a przy tym fotograf uważam, że nie ma nic bardziej przyjemnego jak uchwycenie swoich dzieci w danej chwili życia, która już nigdy się nie powtórzy. Dzieci rosną zbyt szybko i dobrze o tym wszyscy wiemy. Wspaniale byłoby usiąść za 10-20-30 lat i powspominać ten piękny czas. Sesje dziecięce to nie tylko pamiątka dla nas- rodziców, ale także dla samych dzieci, które z dumą będą mogły pokazać siebie swoim dzieciom i wnukom.

Stylizowane sesje dziecięce mają niepowtarzalny charakter. Stroje oraz rekwizyty w stylu vintage, retro podkreślają jego wyjątkowość. Zachęcam do przekonania się osobiście!

fotografia dziecięca wrocław
sesja dziecięca wrocław
sesje dziecięce wrocław
fotograf dzieci wrocław
fotografia dziecięca wrocław - dariadzikiewiczartfoto.pl
sesja dziecięca wrocław
fotografia dzieci wrocław
wrocław sesja dziecięca
fotograf dziecięcy wrocław
fotograf dzieci wrocław

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Ponadto:

• Możliwość zakupienia dodatkowych ujęć poza pakietem w kwocie 50 zl/zdjęcie
• Mozliwość zakupienia albumów i produktów foto ( więcej informacji udzielę osobiście)
Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zadatku 50-100 zł w zależności od wybranego pakietu.
Płatność następuje w dniu sesji.
Termin oddania zdjęć przez fotografa to 30 dni.

* nie sprzedaję oraz nie udostępniam zdjęć niegotowych.
* wybór pleneru należy do fotografa, jeśli chciałbyś/ chciałabyś zrobić sobie zdjęcia w wybranym przez Ciebie miejscu, poinformuj o tym od razu.

Dzieci to wyjątkowo wdzięczne istotki do fotografowania. Sesje maleństw to coś, co uwielbiam! Dzięki nim fotografia staje się jeszcze bardziej pasjonująca i przynosi naprawdę spektakularne efekty.

 

Sesje dziecięce Wrocław – czym się wyróżniają?

Sesja dziecięca ma w sobie element nieprzewidywalności i zawsze wiąże się z niespodziankami – to jest w niej najciekawsze! Współpraca z dziecięcymi modelami bywa wymagająca, ale za to przynosi najsłodsze owoce. Niesforne maluchy, które nie lubią stać w miejscu i czekać, aż uzyskam najlepsze ujęcie, sprawiają, że w moim komputerze po sesji dziecięcej znajduje się zawsze całe mnóstwo niepozowanych, naturalnych kadrów – a więc tych najpiękniejszych, najbardziej wartościowych do publikowania!

 

Fotografia dziecięca Wrocław – dlaczego warto?

Mieszkając we Wrocławiu warto zapisać się do mnie na dziecięcą sesję zdjęciową. Jako fotografka dziecięca specjalizuję się w poskramianiu urwisów i tworzeniu dla nich oraz ich rodzin wyjątkowej pamiątki z tego ulotnego, cudownego czasu. Dzieciństwo przemija tak szybko – wiedzą o tym doskonale dorośli i uświadamiają to sobie jeszcze mocniej, gdy sami zostają rodzicami i widzą, jak ich dzieci szybko dorastają. Warto celebrować ten czas, a beztroskie chwile uwieczniać na fotografiach wysokiej jakości, przygotowanych do wydrukowania i oprawienia w ramki, aby mogły zawisnąć w salonie i pokoju dziecka.

Czytaj więcej

Fotograf dziecięcy Wrocław – wspaniała pamiątka i dekoracja

Klienci przychodzą do mnie ze swoimi dziećmi, chcąc zrobić pamiątkę na całe życie – w postaci pozowanych (mniej lub bardziej – to zależy od poziomu dziecięcej energii!) zdjęć. Dorzucam do tego tematyczne stroje, piękną scenografię, gadżety, dzięki którym dziecko chętniej wkracza w mój magiczny, bajkowy świat, i biorę się za robienie zdjęć. W przyszłości będą one zdobiły Twoje mieszkanie lub stanowiły rodzinną pamiątkę, włożone do zdobionego albumu i wyciągane przy nadarzających się okazjach.

 

Sesja dziecięca – pamiątka na całe życie

Fotografia dziecięca to moja największa pasja – dzieci mają mnóstwo niespożytej energii, która udziela mi się podczas fotografowania, co pozwala mi na uruchomienie skrywanych głęboko pokładów fantazji i kreatywności, by wyzwolić to, co najpiękniejsze w maluchach – ich dziecięcy urok! Korzystając z moich usług sesji zdjęciowej dziecięcej możesz sprawić sobie i swojej rodzinie najpiękniejszą możliwą pamiątkę – uwiecznić wspomnienia z okresu, gdy Twoje dzieci były beztroskimi rozrabiakami. Lata później z pewnością z rozrzewnieniem będziesz wspominać ten czas!

 

Dziecięca sesja zdjęciowa Wrocław

Podczas moich sesji przekonasz się, że panuje tutaj naprawdę przyjazna atmosfera. Żadnego stresu, stania na baczność i sztucznego patrzenia w obiektyw. Utrwalam chwile takie, jakimi są – i dzieci temu dzieci podczas moich sesji czują się swobodnie, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów fotograficznych. Przekonaj się – umów się na sesję i przygotuj swoje maluchy na niezapomnianą przygodę!