Fotografia dziecięca Wrocław

Uwielbiam fotografię dziecięcą. Z racji tego, że sama jestem mamą, a przy tym z wykształcenia pedagogiem, więc nie będę nieszczera, jeśli powiem, że kocham dzieci. Każdy klient, który miał ze mną do czynienia, wie jak bardzo lubią mnie ich pociechy, a przy tym cudownie ze mną współpracują.

Jako mama, a przy tym fotograf uważam, że nie ma nic bardziej przyjemnego jak uchwycenie swoich dzieci w danej chwili życia, która już nigdy się nie powtórzy. Dzieci rosną zbyt szybko i dobrze o tym wszyscy wiemy. Wspaniale byłoby usiąść za 10-20-30 lat i powspominać ten piękny czas. Sesje dziecięce to nie tylko pamiątka dla nas- rodziców, ale także dla samych dzieci, które z dumą będą mogły pokazać siebie swoim dzieciom i wnukom.

Stylizowane sesje dziecięce mają niepowtarzalny charakter. Stroje oraz rekwizyty w stylu vintage, retro podkreślają jego wyjątkowość. Zachęcam do przekonania się osobiście!

fotografia dziecięca wrocław
sesja dziecięca wrocław
sesje dziecięce wrocław
fotograf dzieci wrocław
fotografia dziecięca wrocław - dariadzikiewiczartfoto.pl
sesja dziecięca wrocław
fotografia dzieci wrocław
wrocław sesja dziecięca
fotograf dziecięcy wrocław
fotograf dzieci wrocław

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Regulamin:

1. Przed umówieniem się na sesje klient jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem. Umówienie terminu spotkania wiąże się z jego akceptacją. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Z rezerwacja terminu wiąże się wpłata zadatku 100-200 zł ma podany nr konta. Wpłaty należy dokonać do 48godzin od umówienia terminu.
3. Płatność za sesje odbywa się w dniu wykonania sesji.
4. Zdjęcia przekazywane są w formie elektronicznej oraz drukowanej w formacie 15×23.
5. Klient otrzymuje ode mnie obrobione zdjęcia w danej ilości,które wybiera samodzielnie. Nie udostępniam zdjęć niepoddanych obróbce autorskiej.
6. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z moim portfolio. Rezerwując sesje u Daria Dzikiewicz Fotografia akceptuje założenia fotografa, czyli proces edycji zdjęć,
Poczucie estetyki oraz przedstawiony w portfolio styl .
7. Maksymalny czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 45 dni roboczych . Zastrzegam prawo do wydłużenia terminu z powodów losowych np. choroby, czasu urlopowego.
Jednocześnie zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były oddane wcześniej, niż zakłada niniejszy regulamin.
8. Wybór pleneru należy do fotografa. Jeśli klient chciałby sesje w wybranym przez siebie miejscu należy omówić to z fotografem w trakcie umawiania terminu, nie później.
9. Sesje w weekend lub przyspieszony termin realizacji zdjęć płatne 30% więcej od ceny pakietu.
10. Dokupienie zdjęć poza pakietem plener 80zl/szt, studio 60 zł/szt.
11. Chcąc umówić sesje w studio i w plenerze, należy wybrać dwa pakiety zdjęciowe. Nie dziele jednego pakietu. Umawiając sesje plener +studio klient otrzymuje 10% rabat na spotkanie
12. Wizaż dodatkowo płatny wg stawek wizażystki. Tylko w pakiecie trzecim jest wliczony w cała usługę .

Dzieci to wyjątkowo wdzięczne istotki do fotografowania. Sesje maleństw to coś, co uwielbiam! Dzięki nim fotografia staje się jeszcze bardziej pasjonująca i przynosi naprawdę spektakularne efekty.

 

Sesje dziecięce Wrocław – czym się wyróżniają?

Sesja dziecięca ma w sobie element nieprzewidywalności i zawsze wiąże się z niespodziankami – to jest w niej najciekawsze! Współpraca z dziecięcymi modelami bywa wymagająca, ale za to przynosi najsłodsze owoce. Niesforne maluchy, które nie lubią stać w miejscu i czekać, aż uzyskam najlepsze ujęcie, sprawiają, że w moim komputerze po sesji dziecięcej znajduje się zawsze całe mnóstwo niepozowanych, naturalnych kadrów – a więc tych najpiękniejszych, najbardziej wartościowych do publikowania!

 

Fotografia dziecięca Wrocław – dlaczego warto?

Mieszkając we Wrocławiu warto zapisać się do mnie na dziecięcą sesję zdjęciową. Jako fotografka dziecięca specjalizuję się w poskramianiu urwisów i tworzeniu dla nich oraz ich rodzin wyjątkowej pamiątki z tego ulotnego, cudownego czasu. Dzieciństwo przemija tak szybko – wiedzą o tym doskonale dorośli i uświadamiają to sobie jeszcze mocniej, gdy sami zostają rodzicami i widzą, jak ich dzieci szybko dorastają. Warto celebrować ten czas, a beztroskie chwile uwieczniać na fotografiach wysokiej jakości, przygotowanych do wydrukowania i oprawienia w ramki, aby mogły zawisnąć w salonie i pokoju dziecka.

Czytaj więcej

Fotograf dziecięcy Wrocław – wspaniała pamiątka i dekoracja

Klienci przychodzą do mnie ze swoimi dziećmi, chcąc zrobić pamiątkę na całe życie – w postaci pozowanych (mniej lub bardziej – to zależy od poziomu dziecięcej energii!) zdjęć. Dorzucam do tego tematyczne stroje, piękną scenografię, gadżety, dzięki którym dziecko chętniej wkracza w mój magiczny, bajkowy świat, i biorę się za robienie zdjęć. W przyszłości będą one zdobiły Twoje mieszkanie lub stanowiły rodzinną pamiątkę, włożone do zdobionego albumu i wyciągane przy nadarzających się okazjach.

 

Sesja dziecięca – pamiątka na całe życie

Fotografia dziecięca to moja największa pasja – dzieci mają mnóstwo niespożytej energii, która udziela mi się podczas fotografowania, co pozwala mi na uruchomienie skrywanych głęboko pokładów fantazji i kreatywności, by wyzwolić to, co najpiękniejsze w maluchach – ich dziecięcy urok! Korzystając z moich usług sesji zdjęciowej dziecięcej możesz sprawić sobie i swojej rodzinie najpiękniejszą możliwą pamiątkę – uwiecznić wspomnienia z okresu, gdy Twoje dzieci były beztroskimi rozrabiakami. Lata później z pewnością z rozrzewnieniem będziesz wspominać ten czas!

 

Dziecięca sesja zdjęciowa Wrocław

Podczas moich sesji przekonasz się, że panuje tutaj naprawdę przyjazna atmosfera. Żadnego stresu, stania na baczność i sztucznego patrzenia w obiektyw. Utrwalam chwile takie, jakimi są – i dzieci temu dzieci podczas moich sesji czują się swobodnie, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów fotograficznych. Przekonaj się – umów się na sesję i przygotuj swoje maluchy na niezapomnianą przygodę!