Sesja kobieca Wrocław

Zmysłowość, tajemniczość, subtelność i wdzięk to cechy, które nosi w sobie każda kobieta, ale nie każda ma odwagę zobaczyć siebie w tym najlepszym wydaniu! Moja Droga, sesja kobieca to 100% chwila dla Ciebie, na którą często my kobiety niestety nie mamy czasu. Praca, dom, rodzina są dla nas najważniejsze i ta zdolność do wielu poświęceń cechuje nas niesamowitym heroizmem. Należy jednak w tym wszystkim znaleźć chwile dla siebie i sprawić sobie od czasu do czasu przyjemność! Jeśli moja twórczość do Ciebie przemawia, nie czekaj napisz do mnie!

Sesja kobieca to także cudowny pomysł na prezent od ukochanego! Szanowny mężczyzno, jeśli to właśnie Ty poszukujesz czegoś oryginalnego dla swojej kobiety, to wiedz, że trafiłeś idealnie. Obiecuję, że zrobię wszystko, abyście byli oboje zadowoleni! W mojej ofercie jest możliwość zakupienia vouchera, w którym zaproszę na sesję Twoją wybrankę!

sesje buduarowe wrocław
sesja kobieca wrocław cena
profesjonalne sesje zdjęciowe kobiece wrocław
sesja dla kobiet wrocław
sesja kobieca wrocław
fotografia kobieca wrocław
sesja zdjęciowa kobieca wrocław
sesja kobieca wrocław
kobieca sesja zdjęciowa wrocław cena

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Ponadto:

• Możliwość zakupienia dodatkowych ujęć poza pakietem w kwocie 50 zl/zdjęcie
• Mozliwość zakupienia albumów i produktów foto ( więcej informacji udzielę osobiście)
Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zadatku 50-100 zł w zależności od wybranego pakietu.
Płatność następuje w dniu sesji.
Termin oddania zdjęć przez fotografa to 30 dni.

* nie sprzedaję oraz nie udostępniam zdjęć niegotowych.
* wybór pleneru należy do fotografa, jeśli chciałbyś/ chciałabyś zrobić sobie zdjęcia w wybranym przez Ciebie miejscu, poinformuj o tym od razu.

Fotografia kobieca to szczególna dziedzina. Dla wielu kobiet pierwsza w życiu profesjonalna sesja to niepowtarzalne doświadczenie. To okazja, aby poczuć się wyjątkowo i nieco inaczej niż zwykle. Warto choć raz w życiu się na nią zdecydować. Podczas sesji można pokazać głęboko skrywaną na co dzień część osobowości lub wcielić się w zupełnie nową rolę. Poza tym po spotkaniu z profesjonalnym fotografem pozostaje cudowna pamiątka w postaci zachwycających zdjęć. Przekonaj się, dlaczego skorzystanie właśnie z mojej oferty to dobry pomysł.

 

Stylizowane sesje kobiece Wrocław – jak działam?

Zawsze stawiam na pełne zaufanie w trakcie sesji. Skupiam się na oczekiwaniach klientki, jej potrzebach oraz szczerej rozmowie. W końcu sesje kobiece to nie tylko zadanie do wykonania, ale też przyjemność dla każdej ze stron. Jedynie odpowiednia atmosfera gwarantuje zadowalające rezultaty. Ponadto mam dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zarówno współpraca, jak i jej efekty okazują się doskonałe. To również zasługa profesjonalnego sprzętu, z którego korzystam na każdym etapie pracy. Zapewniam też specjalistyczną, autorską edycję zdjęć. Uzyskanie efektu widocznego na moich fotografiach w warunkach domowych jest niemożliwe.

Wykonuję sesje kobiece stylizowane, w których makijaż, strój głównej bohaterki, a także cała aranżacja zachwycają starannym dopracowaniem. Suknie wykorzystywane w stylizacjach pochodzą od znanych i cenionych  w branży fotograficznej marek. Dzięki temu każda kobieca sesja zdjęciowa staje się naprawdę magiczna oraz niepowtarzalna.

Czytaj więcej

Sesja zdjęciowa kobieca Wrocław – dlaczego warto?

Zachęcam do zrobienia sesji kobiecej przede wszystkim dlatego, że to świetny sposób, by zyskać wspaniałe pamiątki w postaci perfekcyjnie dopracowanych fotografii. Bo choć wiele osób każdego dnia robi sporo zdjęć, mało które pozostają w pamięci na dłużej. Podkreślam, że profesjonalna fotografia kobieca wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla modelek. W obiektywie mojego aparatu każda kobieta poczuje się pewnie, a cała uwaga zostaje skupiona wyłącznie na niej. Co więcej, nieustannie szlifuję moje umiejętności, dlatego jakość fotografii osiąga najwyższy poziom.

 

Profesjonalna sesja kobieca Wrocław i okolice

Działam głównie na terenie Wrocławia i Jeleniej Góry. Jednak sesja kobieca może też odbyć się w innej lokalizacji. Wystarczy wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Jestem w stanie dotrzeć do klientki! Zachęcam do kontaktu oraz ustalenia terminu oraz miejsca spotkania. Z pewnością uda mi się zaproponować idealną dla Ciebie opcję.