Sesja rodzinna Wrocław

Kochani! Sesja rodzinna to niebywała okazja, aby uwiecznić czas, który przemija bezpowrotnie. Dzieci rosną za szybko, nawet się nie obejrzymy, a już stają się zbuntowanymi nastolatkami, którym nieprędko do pozowania. Z łapaniem wspólnych rodzinnych chwil ma problem każdy z nas, nawet ja FOTOGRAF. Jak to mówią szewc bez butów chodzi. Sesje rodzinne mają to do siebie, że ciężko tu coś zaplanować. Inaczej wyglądają sesje z maleństwem na rękach inaczej z brykającym i energicznym kilkulatkiem, a inaczej z kilkuletnią dziewczynką, dla której pozowanie do zdjęć to spełnienie dziewczęcych marzeń. Za nim przystąpimy do sesji lubię poznać preferencję rodziny tak, aby nasze spotkanie było dla każdego ciekawym i interesującym doświadczeniem, a nie nudnym spełnieniem oczekiwań fotografa.

Sesje plenerowe obywają się w ustalonym przeze mnie miejscu w związku z tym nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd jeśli zdarzy się, że na plener przyjdzie mi pojechać kilka kilometrów dalej. Chyba że przyszła mama ma jakieś wyjątkowe miejsce, gdzie chciałaby aby odbyła się sesja, wtedy uzgadniamy wszystko wspólnie. Czas sesji uzależniony jest od wybranego przez Państwa pakietu. Zazwyczaj nie trwa dłużej jak 3 godziny. Płatność następuje w dniu sesji. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 31 dni. Jeśli mam taką możliwość oczywiście oddaję wcześniej. Przyśpieszony termin oddania zdjęć po wspólnym uzgodnieniu, płatne 50% więcej. Nie pokazuję oraz nie oddaję klientowi niewyretuszowanych zdjęć. Dodatkowe ujęcia, poza tymi w pakiecie płatne 50 zł/ szt. Klient otrzymuje ode mnie wybraną ilość zdjęć w formie elektronicznej oraz drukowanej – oryginalnie zapakowanych. Zdjęcia można odebrać osobiście lub wysyłka pocztą/paczkomat.

O więcej szczegółów zapraszam do zakładki „kontakt”.

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Regulamin:

1. Przed umówieniem się na sesje klient jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem. Umówienie terminu spotkania wiąże się z jego akceptacją. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Z rezerwacja terminu wiąże się wpłata zadatku 100-200 zł ma podany nr konta. Wpłaty należy dokonać do 48godzin od umówienia terminu.
3. Płatność za sesje odbywa się w dniu wykonania sesji.
4. Zdjęcia przekazywane są w formie elektronicznej oraz drukowanej w formacie 15×23.
5. Klient otrzymuje ode mnie obrobione zdjęcia w danej ilości,które wybiera samodzielnie. Nie udostępniam zdjęć niepoddanych obróbce autorskiej.
6. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z moim portfolio. Rezerwując sesje u Daria Dzikiewicz Fotografia akceptuje założenia fotografa, czyli proces edycji zdjęć,
Poczucie estetyki oraz przedstawiony w portfolio styl .
7. Maksymalny czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 45 dni roboczych . Zastrzegam prawo do wydłużenia terminu z powodów losowych np. choroby, czasu urlopowego.
Jednocześnie zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były oddane wcześniej, niż zakłada niniejszy regulamin.
8. Wybór pleneru należy do fotografa. Jeśli klient chciałby sesje w wybranym przez siebie miejscu należy omówić to z fotografem w trakcie umawiania terminu, nie później.
9. Sesje w weekend lub przyspieszony termin realizacji zdjęć płatne 30% więcej od ceny pakietu.
10. Dokupienie zdjęć poza pakietem plener 80zl/szt, studio 60 zł/szt.
11. Chcąc umówić sesje w studio i w plenerze, należy wybrać dwa pakiety zdjęciowe. Nie dziele jednego pakietu. Umawiając sesje plener +studio klient otrzymuje 10% rabat na spotkanie
12. Wizaż dodatkowo płatny wg stawek wizażystki. Tylko w pakiecie trzecim jest wliczony w cała usługę .

rodzinne sesje zdjęciowe wrocław
fotografia rodzinna wrocław
sesja rodzinna wroclaw
sesja zdjęciowa rodzinna wrocław
sesje rodzinne wrocław
sesja swiateczna rodzinna wroclaw
sesje zdjęciowe rodzinne wrocław
sesja rodzinna wrocław
fotografia rodzinna wroclaw

Telefon właściwie każdego rodzica wypełniają fotografie najbliższych mu osób. Jednak tak naprawdę w chwilę po ich wykonaniu łatwo o nich zapomnieć. Ponadto wiele z nich okazuje się rozmazana czy po prostu nie wygląda zbyt dobrze. Rodzinna sesja zdjęciowa to zupełnie co innego. Zdjęcia autorstwa profesjonalnego fotografa muszą prezentować się perfekcyjnie i pozwalają na uchwycenie szczególnej więzi między bliskimi osobami.

 

Na czym polegają sesje rodzinne?

Fotografia rodzinna służy utrwaleniu chwil z życia rodziny. Można się na nią zdecydować po narodzinach dziecka czy jeszcze wtedy, gdy przyszła mama jest w ciąży. Wiele osób organizuje sesje rodzinne z okazji urodzin, chrzcin czy komunii. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w sesji po prostu dla zdobycia nowego doświadczenia i dobrej zabawy w gronie bliskich.

Czytaj więcej

Sesja rodzinna Wrocław – niepowtarzalna atmosfera

Fotografia rodzinna to wyjątkowa dziedzina wymagająca od fotografa umiejętności pracy z ludźmi oraz empatii. To elementy, na które zwracam ogromną uwagę podczas sesji. Troszczę się o przyjazną, swobodną atmosferę, ponieważ wiem, że tylko wtedy efekty okażą się w pełni satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Robię wszystko, aby nawet niedoświadczone osoby czuły się przed moim obiektywem pewnie i dobrze. W końcu sesje nie są zarezerwowane wyłącznie dla modelek czy modeli. Każdą sesję rodzinną poprzedza rozmowa o potrzebach oraz preferencjach uczestników. Dzięki temu wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami.

 

Rodzinna sesja zdjęciowa Wrocław – dlaczego warto?

Zrobienie pięknych zdjęć w warunkach domowych bywa bardzo trudne lub niewykonalne, zwłaszcza dla niedoświadczonych osób. Dotyczy to przede wszystkim rodzin z malutkimi dziećmi. W takim wypadku warto zdać się na fotografkę. Wiedza oraz umiejętności pozwalają mi wykonać doskonałej jakości fotografie, do których można powracać z radością po wielu latach. Korzystam z wysokiej klasy sprzętu oraz profesjonalnych metod obróbki zdjęć. Zawsze dbam o idealne przygotowanie do spotkania. Zdjęcia z sesji rodzinnej to wspaniała pamiątka, która zarówno od razu po wykonaniu, jak i po latach z pewnością sprawi mnóstwo radości.

 

Fotografia rodzinna Wrocław, Jelenia Góra oraz okolice

Na sesje rodzinne spotykam się głównie z klientami z Wrocławia oraz Jeleniej Góry. Jednak w razie potrzeby jestem w stanie dojechać w inne lokalizacje. Wystarczy się ze mną skontaktować, aby ustalić miejsce i termin spotkania. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów.