Sesja ciążowa Wrocław

Droga Mamo!
Ciąża, to wyjątkowy stan. Warto uwiecznić ten czas i zatrzymać chwile na dłużej! Kobieta w błogosławionym stanie emanuje radością i szczęściem. Noszony pod sercem owoc miłości nadaje kobiecie niepowtarzalnego blasku! Sesje brzuszkowe najczęściej wykonuje się pomiędzy 7-8 miesiącem, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a przyszła mama może pozwolić sobie na jeszcze trochę szaleństwa! Wspaniale, jeśli przed moim obiektywem pojawicie się wraz z przyszłym tatusiem. Na pewno podkreśli to wyjątkowość przeżywanej wspólnie przez Was chwili!

Wiele par odczuwa ogromny stres, kiedy przychodzi im się zmierzyć z pozowaniem ! Drodzy rodzice, sesja ma być dla Was przyjemnością, więc nie zapomnijcie o dobrym humorze oraz uśmiechu od ucha do ucha! Jako fotograf ze swojej strony zapewniam, że nie odczujecie u mnie stresu, a jeśli tak się stanie to zrobię wszystko aby rozluźnić atmosferę. Wyjątkowości tych chwil nadają unikatowe suknie jakie mam przygotowane! Cała gamma kolorów oraz fasonów czeka na Ciebie. U mnie, będziesz miała okazję wybrać takie, w których czujesz się najlepiej. W zależności od wybranego pakietu będą to 2 lub 3 suknie.

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Regulamin:

1. Przed umówieniem się na sesje klient jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem. Umówienie terminu spotkania wiąże się z jego akceptacją. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Z rezerwacja terminu wiąże się wpłata zadatku 100-200 zł ma podany nr konta. Wpłaty należy dokonać do 48godzin od umówienia terminu.
3. Płatność za sesje odbywa się w dniu wykonania sesji.
4. Zdjęcia przekazywane są w formie elektronicznej oraz drukowanej w formacie 15×23.
5. Klient otrzymuje ode mnie obrobione zdjęcia w danej ilości,które wybiera samodzielnie. Nie udostępniam zdjęć niepoddanych obróbce autorskiej.
6. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z moim portfolio. Rezerwując sesje u Daria Dzikiewicz Fotografia akceptuje założenia fotografa, czyli proces edycji zdjęć,
Poczucie estetyki oraz przedstawiony w portfolio styl .
7. Maksymalny czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 45 dni roboczych . Zastrzegam prawo do wydłużenia terminu z powodów losowych np. choroby, czasu urlopowego.
Jednocześnie zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były oddane wcześniej, niż zakłada niniejszy regulamin.
8. Wybór pleneru należy do fotografa. Jeśli klient chciałby sesje w wybranym przez siebie miejscu należy omówić to z fotografem w trakcie umawiania terminu, nie później.
9. Sesje w weekend lub przyspieszony termin realizacji zdjęć płatne 30% więcej od ceny pakietu.
10. Dokupienie zdjęć poza pakietem plener 80zl/szt, studio 60 zł/szt.
11. Chcąc umówić sesje w studio i w plenerze, należy wybrać dwa pakiety zdjęciowe. Nie dziele jednego pakietu. Umawiając sesje plener +studio klient otrzymuje 10% rabat na spotkanie
12. Wizaż dodatkowo płatny wg stawek wizażystki. Tylko w pakiecie trzecim jest wliczony w cała usługę .

Czas sesji uzależniony jest od wielu czynników, a także od pory roku. Sesje w okresie letnim robimy dłużej niż w zimie. Zimowe sesje plenerowe wyglądają nieco inaczej bowiem przyszła mama musi być ciepło ubrana. Zazwyczaj zakładamy wtedy bieliznę termiczną, którą także zapewniam oraz kilka warstw ubrań, a na to dopiero suknię. Sesje w okresie zimowym są tak zorganizowane, aby warunki panujące na dworze nie wpływały na zdrowie i samopoczucie mamy oraz dziecka. Warto też podkreślić, że zimowe światło jest wyjątkowe- lekkie oraz plastyczne co daje jeszcze więcej naturalnej magii na zdjęciach. Sesje plenerowe odbywają się w ustalonym przeze mnie miejscu. W związku z tym nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd, jeśli zdarzy się, że na plener przyjdzie mi pojechać kilka kilometrów dalej. Chyba że przyszła mama ma jakieś wyjątkowe miejsce, gdzie chciałaby, aby odbyła się sesja, wtedy uzgadniamy wszystko wspólnie.

zdjęcia ciążowe z partnerem

Zachęcam do wykonywania profesjonalnego makijażu przez wykwalifikowaną wizażystkę, co pozwoli poczuć się przyszłej mamie jeszcze bardziej wyjątkowo, a zdjęciom nada jeszcze bardziej bajkowego charakteru. W mojej ofercie jest również opcja wykonania takiego makijażu oraz fryzury. Jest to płatne dodatkowo ok. 180 zł makijaż i 180 zł fryzura. Płatność następuje w dniu sesji. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 31 dni. Jeśli mam taką możliwość oczywiście oddaję wcześniej. Przyśpieszony termin oddania zdjęć po wspólnym uzgodnieniu, płatne 50% więcej. Nie pokazuję oraz nie oddaję klientowi niewyretuszowanych zdjęć. Dodatkowe ujęcia, poza tymi w pakiecie płatne 60 zł/ szt. Klient otrzymuje ode mnie wybraną ilość zdjęć w formie elektronicznej oraz drukowanej – oryginalnie zapakowanych. Zdjęcia można odebrać osobiście lub wysyłka pocztą/paczkomat +15 zł.  O więcej szczegółów zapraszam do zakładki „kontakt”.

sesja ciążowa z partnerem
sesje ciążowe wrocław
sesja ciążowa wrocław
zdjęcia brzuszkowe wrocław cena
sesje brzuszkowe wrocław cena
zdjęcia brzuszkowe wrocław
fotografia ciąża wrocław
fotografia brzuszkowa wrocław
sesja ciążowa wrocław cennik
sesje brzuszkowe wrocław
sesja ciążowa w domu wrocław
sesja ciążowa wrocław cena
wrocław sesja ciążowa
zdjęcia ciążowe z partnerem
zdjęcia ciążowe w domu
sesja brzuszkowa wrocław
fotografia ciążowa wrocław
fotografia ciążowa wrocław
sesja ciążowa z partnerem
sesje ciążowe wrocław

Pamiątkowe sesje ciążowe Wrocław

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Towarzyszą mu silne emocje związane z przygotowaniami do roli matki. Chociaż wydaje się, że 9 miesięcy to dużo czasu, okres ciąży upływa w mgnieniu oka, a z czasem zacierają się w pamięci wrażenia, które mu towarzyszyły. Z tego powodu dobrym pomysłem może być sesja ciążowa, która upamiętni ciążowy brzuszek. To wyjątkowo kobieca sesja fotograficzna, podczas której możesz poczuć się zmysłowo i wyjątkowo. Zadbam o Twój efektowny wygląd, dopasowując do Ciebie piękną, ciążową kreację. W połączeniu z odpowiednią fryzurą, makijażem i okolicznościami przyrody stworzymy niesamowite fotografie, do których będziesz wracać ze szczerym uśmiechem.

 

Sesja ciążowa Wrocław – w domu czy w plenerze?

Jestem przekonana, że sesje ciążowe najpiękniej wyglądają w plenerze. Wówczas można stworzyć wyjątkową aurę, która stanowi ciekawą odmianę dla codziennych okoliczności w domu. Piękna sceneria lasów, pól albo łąk to także lepsza alternatywa dla surowych warunków panujących w studiu. Można wykorzystać niekwestionowany urok światła zastanego, na przykład wschodów czy zachodów słońca. Niezależnie od pory roku możemy dopasować kreację, w której zaprezentujesz się pięknie, a jednocześnie będziesz czuć się w niej ciepło i komfortowo.

Czytaj więcej

Profesjonalna fotografia ciążowa Wrocław

W kwestii takiej jak brzuszkowa sesja zdjęciowa warto postawić na fotografa, który posiada doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży. Taka osoba zna odpowiednie techniki pozowania, które najefektowniej prezentują się na zdjęciach. Doświadczony fotograf podczas zdjęć dba również o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo kobiet w zaawansowanej ciąży. Ponieważ do wykonywanych przeze mnie sesji zdjęciowych przygotowuję także kreacje dla modelek, dla pań w ciąży wybieram komfortowe suknie, które nie uciskają nadmiernie ciążowego brzuszka.

 

Sesja brzuszkowa Wrocław – w którym miesiącu najlepiej zrobić zdjęcia?

Fotografia ciążowa jest możliwa na różnych etapach ciąży. Efektownie prezentują się zdjęcia z mocno zarysowanym brzuszkiem, jednak można wykonać taką sesję także w pierwszym lub drugim trymestrze. Wszystko zależy od tego, o jakiej porze roku wolałabyś mieć robione zdjęcia. Wiele pań preferuje ciepłe miesiące, ponieważ stwarzają one bardziej komfortowe warunki do fotografowania, a same zdjęcia prezentują się wyjątkowo radośnie i optymistycznie. Atutem ciążowych zdjęć jesiennych i zimowych jest natomiast fakt, że są one znacznie rzadziej spotykane, a przez to fotografie wyglądają bardzo oryginalnie.

 

Sesje brzuszkowe Wrocław – podaruj sesję na prezent

Przyszłe mamy często same decydują się na zakup ciążowej sesji fotograficznej. Nie każda kobieta może mieć jednak na to odwagę, a niektórym taki pomysł po prostu nie przychodzi do głowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by sesja brzuszkowa została sprezentowana kobiecie w ciąży. Może być to prezent od partnera, rodzica, rodzeństwa czy przyjaciół. Sesja ciążowa z całą pewnością będzie stanowić miłą odskocznię od codziennych trosk i obowiązków. Dzięki niej kobieta zyska bezcenną pamiątkę na całe życie.

 

Brzuszkowa sesja zdjęciowa – zdjęcia z drugą połówką

Chociaż głównymi bohaterkami moich fotografii są kobiety, przyszłym mamom podczas zdjęć mogą towarzyszyć także mężczyźni. Paniom w ciąży proponuję sesje brzuszkowe zarówno w pojedynkę, jak i z partnerem. Możemy również podzielić jedną sesję zdjęciową na osobne portrety przyszłej mamy i wspólne fotografie dwojga rodziców.