Fotografia studyjna Wrocław –
dla kogo?

Jeśli marzysz o pięknych zdjęciach oraz indywidualnej sesji, to właściwe miejsce. Profesjonalną fotografią zajmuję się od dawna. To moja praca, ale również pasja. Być może brzmi to banalnie, ale uwielbiam to zajęcie. Przynosi mi mnóstwo satysfakcji, zwłaszcza gdy patrzę na uśmiechy klientów. Zadowolenie widoczne na ich twarzach daje mi olbrzymią motywację do dalszego działania. Zapraszam Cię do mojego studia mieszczącego się we Wrocławiu (ADRES).

Sesje zdjęciowe w studiu zamawiają przeróżne osoby, począwszy od instagramerów, a skończywszy na przedsiębiorcach wprowadzających nowe usługi do oferty. To propozycja dla tych, którzy chcą zadbać o siebie pod względem wizerunkowym. Jeśli myślisz o działalności w sieci, wysokiej jakości, dopracowane fotografie dodadzą charakteru Twojej stronie internetowej. Możesz też wstawić takie zdjęcie na swój profil w mediach społecznościowych. Spójrz, jak wygląda to u Twoich znajomych. Najczęściej profesjonalne fotografie, które można u nich zobaczyć, to te ze ślubnej sesji, prawda? Tymczasem wcale nie musisz ograniczać się do tego jednego, choć niewątpliwie cudownego dnia. Fotografia studyjna ma nieograniczony potencjał.

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Regulamin:

1. Przed umówieniem się na sesje klient jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem. Umówienie terminu spotkania wiąże się z jego akceptacją. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Z rezerwacja terminu wiąże się wpłata zadatku 100-200 zł ma podany nr konta. Wpłaty należy dokonać do 48godzin od umówienia terminu.
3. Płatność za sesje odbywa się w dniu wykonania sesji.
4. Zdjęcia przekazywane są w formie elektronicznej oraz drukowanej w formacie 15×23.
5. Klient otrzymuje ode mnie obrobione zdjęcia w danej ilości,które wybiera samodzielnie. Nie udostępniam zdjęć niepoddanych obróbce autorskiej.
6. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z moim portfolio. Rezerwując sesje u Daria Dzikiewicz Fotografia akceptuje założenia fotografa, czyli proces edycji zdjęć,
Poczucie estetyki oraz przedstawiony w portfolio styl .
7. Maksymalny czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 45 dni roboczych . Zastrzegam prawo do wydłużenia terminu z powodów losowych np. choroby, czasu urlopowego.
Jednocześnie zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były oddane wcześniej, niż zakłada niniejszy regulamin.
8. Wybór pleneru należy do fotografa. Jeśli klient chciałby sesje w wybranym przez siebie miejscu należy omówić to z fotografem w trakcie umawiania terminu, nie później.
9. Sesje w weekend lub przyspieszony termin realizacji zdjęć płatne 30% więcej od ceny pakietu.
10. Dokupienie zdjęć poza pakietem plener 80zl/szt, studio 60 zł/szt.
11. Chcąc umówić sesje w studio i w plenerze, należy wybrać dwa pakiety zdjęciowe. Nie dziele jednego pakietu. Umawiając sesje plener +studio klient otrzymuje 10% rabat na spotkanie
12. Wizaż dodatkowo płatny wg stawek wizażystki. Tylko w pakiecie trzecim jest wliczony w cała usługę .

Sesja zdjęciowa studyjna – jak się przygotować?

Każda sesja zdjęciowa w studiu wygląda inaczej, bo pracuję z inną modelką/modelem. Jedna osoba pragnie mieć klimatyczną, wręcz zmysłową sesję. Drugą z kolei rozpiera energia i chce, aby aparat to uchwycił. Za każdym razem będziemy potrzebować innych rekwizytów, do tego makijaż, fryzura czy stylizacje muszą być dostosowane do danego człowieka. Omówimy wszystkie te aspekty przed spotkaniem. Pozwoli mi to poznać Twoje oczekiwania, dzięki czemu obie strony będą odpowiednio przygotowane do zdjęć. Ty będziesz wiedzieć, co zastaniesz w studiu, a ja – jaki efekt będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

Najważniejsze, co możesz zrobić, to porządnie się wyspać. Wypoczynek to sprawdzona recepta na piękny wygląd oraz wyśmienite samopoczucie. Prócz tego dobrym pomysłem będzie zrobienie kilka dni wcześniej peelingu, który usunie ze skóry twarzy drobne niedoskonałości, suche skórki etc. W ten sposób przygotujesz skórę pod makijaż.

Jak wygląda sesja zdjęciowa w studiu Wrocław?

Sesję studyjną poprzedza wywiad, który z Tobą przeprowadzę. Im więcej informacji mi przekażesz, tym lepiej. Podziel się ze mną wszystkim, co uznasz za stosowne, a co pomoże mi wykreować dla Ciebie perfekcyjny plan zdjęciowy. Nie bez znaczenia pozostaje sam kontakt. Z fotografem, który przestanie być dla Ciebie kompletnie obcym człowiekiem, będziesz chętniej, a przede wszystkim efektywniej współpracować.

W zależności od studia model czy modelka w dniu sesji przynosi ze sobą ubrania, które chce założyć. Dysponujemy również garderobą z wieloma stylizacjami, z których śmiało możesz skorzystać. Dysponujemy również stylizacjami do sesji rodzinnych dla dziecka i dla mamy, a jedynie ojcowie muszą przygotować strój we własnym zakresie, tj: najlepiej biała koszula i jasne eleganckie spodnie. Podobnie wygląda to z rekwizytami. Jeśli wybierzesz mnie, na miejscu będą czekać stylizacje jakby szyte na miarę, wręcz stworzone dla Ciebie. Po nałożeniu makijażu oraz ułożeniu włosów pozostaje nam zacząć pracę. Zapamiętasz ten dzień jako świetną zabawę. Gwarantuję!

Czytaj więcej

Sesja studyjna Wrocław – kiedy warto?

Jeśli zastanawiasz się, czy sesja studyjna to coś dla Ciebie, zapewniam, że tak właśnie jest. To jeden z najwspanialszych prezentów, jakie możesz wręczyć samej sobie – lub obdarować nim kogoś bliskiego. Wykonane przeze mnie zdjęcia zatrzymają czas w idealnym dla Ciebie momencie. Będziesz cudownie zrelaksowana, w świetnym humorze, otoczona ludźmi skupionymi na Tobie. Nawet introwertyk poczuje się w moim studiu w pełni swobodnie, choć będzie w centrum uwagi wszystkich osób zgromadzonych w pomieszczeniu. To Twój dzień, to chwile, w których atuty Twojej urody podkreśla dopasowany makijaż, fryzura oraz strój. Każde zdjęcie stanie się dowodem tego, jak wspaniale się bawiłaś.

Kiedy warto udać się na taką studyjną sesję zdjęciową? Właściwie zawsze. Możesz zrealizować w ten sposób marzenie o wyjątkowych fotografiach, o których od dawna marzyłaś. Mogą to być okrągłe urodziny (kolejna „18-tka”), wejście w nowy, jeszcze lepszy etap życia. Może zamierzasz napisać książkę i potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia na tył okładki? A może zakładasz działalność, co za tym idzie, chciałabyś korzystnie zaprezentować się odbiorcom na stronie swojej firmy? Prowadzisz blog? Albo po prostu pragniesz mieć piękną pamiątkę – wysmakowane fotografie, z których będziesz dumna za każdym razem, kiedy na nie popatrzysz? Istnieje nieskończenie wiele powodów do udziału w takiej sesji. Niezależnie od tego, który wybierzesz, to znakomita inwestycja w siebie.