Sesja noworodkowa Wrocław –
jak przebiega sesja?

Do moich ulubionych tematów sesji zdjęciowych należą te poświęcone niezwykle ulotnym chwilom. To pierwsze tygodnie, a właściwie dni są jednymi z najpiękniejszych momentów macierzyństwa. Dzieci tak szybko rosną, szczególnie takie maluszki. Wydawać by się mogło, że zmieniają się w oczach, praktycznie z dnia na dzień. Dzięki fotografii noworodkowej zachowasz te cudowne momenty na długie lata. Na zawsze. Proponuję Ci jedną z najbardziej intymnych sesji, zaraz po ciążowej – w moim studio.

Uwielbiam fotografować mamy, jak również oboje rodziców ze swoimi pociechami. Przykładam wszelkich starań, aby zapewnić modelom komfortowe warunki, zarówno jeśli chodzi o wystrój czy rekwizyty, jak i atmosferę w studiu. Sesja niemowlęca wyróżnia się na tle pozostałych sesji zdjęciowych, ponieważ pracujemy z maluszkiem, który wymaga specjalnego podejścia. Głównie z tego powodu umawiamy się na spotkania tak wcześnie – czasami już pod koniec pierwszego tygodnia życia dziecka. To okres, w którym maleństwo głównie śpi. Pozostaje mniej wrażliwy na bodźce płynące do niego z otoczenia, co znacząco ułatwia mi pracę. Można go też łatwiej „ustawiać”, dzięki czemu wykonywanie kolejnych zdjęć przebiega bardzo sprawnie.

Co warto podkreślić, sesja dla noworodka pozwala uchwycić niezwykle krótki czas, gdy maleństwo przyjmuje podobne pozy co w brzuchu mamy. Wielu rodziców pragnie uwiecznić te chwile, a umożliwianie im tego sprawia mi niesłychaną przyjemność.

fotografia niemowlęca wrocław - dariadzikiewiczartfoto.pl
fotografia noworodkowa wrocław
sesja noworodkowa wrocław
sesja niemowlęca Wrocław
fotografia niemowlęca Wrocław
sesja noworodkowa we wrocławiu
dariadzikiewiczartfoto.pl - sesja noworodkowa wrocław
dariadzikiewiczartfoto.pl - sesja niemowlęca wrocław

Fotografia noworodkowa Wrocław – jak się przygotować?

Na początek trzeba ustalić, kiedy spotykamy się na sesji. Trudno o większą elastyczność niż w przypadku spotkań ze świeżo upieczoną mamą. Możemy ustalić orientacyjną datę na podstawię terminu porodu, ale życie często pisze zaskakujące scenariusze. Niejednokrotnie maleństwo pojawiło się na świecie wcześniej bądź później, kompletnie nie przejmując się ustaleniami lekarzy. Po rozwiązaniu możemy przystąpić do konkretów – potwierdzić wizytę w studiu.

Jeśli niemowlak jest karmiony mieszanką, potrzebne będą akcesoria do przygotowania mleka (w tym butelka). Mimo iż gwiazda sesji zazwyczaj przesypia większość czasu, niekiedy się przebudza. Może być marudna, zmęczona lub głodna. Po najedzeniu się pomocny będzie smoczek, który ułatwi uspokojenie, a następnie zaśnięcie maluszka. Przydatnym dodatkiem bywa również kocyk, dlatego dobrze mieć go pod ręką, aby w razie potrzeby przykryć dziecko.

• Oryginalne suknie, szyte przez najlepsze projektantki z branży foto.
• Profesjonalną, autorską edycję zdjęć.
• Spotkanie przed sesją na dobór stylizacji.
• Konsultację dotyczącą optymalnego przygotowania do sesji.
• Zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem najwyższej klasy

Ponadto:

• Możliwość zakupienia dodatkowych ujęć poza pakietem w kwocie 50 zl/zdjęcie
• Mozliwość zakupienia albumów i produktów foto ( więcej informacji udzielę osobiście)
Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zadatku 50-100 zł w zależności od wybranego pakietu.
Płatność następuje w dniu sesji.
Termin oddania zdjęć przez fotografa to 30 dni.

* nie sprzedaję oraz nie udostępniam zdjęć niegotowych.
* wybór pleneru należy do fotografa, jeśli chciałbyś/ chciałabyś zrobić sobie zdjęcia w wybranym przez Ciebie miejscu, poinformuj o tym od razu.

Sesja noworodkowa – cennik

To, ile finalnie będzie kosztować sesja noworodkowa, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim, zainteresowani mogą zdecydować się na jeden z dostępnych pakietów albo skorzystać z opcji dodatkowych. Oferuję im także możliwość dokupienia zdjęć – poza tymi otrzymywanymi w wybranym pakiecie. Wszystko to wpływa na ostateczną cenę sesji z maluszkiem.

Czytaj więcej

Sesja niemowlęca Wrocław – przebieg i niezbędne akcesoria

W przypadku usług takich jak fotografia niemowlęca często wyręczam rodziców przy wielu czynnościach. Nierzadko wygląda to tak, że modele siedzą sobie wygodnie w studiu, a ja zajmuję się np. przebieraniem maleństwa czy układaniem go w odpowiedniej pozie. Oczywiście to kwestia indywidualna. Jeśli wolisz samodzielnie przebrać dzidziusia, nie mam nic przeciwko.

Za każdym razem, kiedy odbywa się sesja noworodkowa, przygotowuję plan. Ponadto mam odpowiednie zaplecze na wypadek, gdyby rodzice zapomnieli o niektórych przedmiotach. Potrzebne mogą być nawilżone chusteczki oraz pieluszki na zmianę. Dobrym rozwiązaniem będą też pieluszki tetrowe do wytarcia. W razie zabrudzenia, maluszka trzeba będzie przebrać, więc przyda się ubranko na zmianę. Jeśli chodzi o odzież na sesję, weź (bądź weźcie – jeżeli chcecie uczestniczyć w niej wspólnie) pod uwagę strój podobny kolorystycznie do ubranka niemowlaczka. Na zdjęciach wychodzi to rewelacyjnie.

 

Fotografia niemowlęca Wrocław – ile kosztuje?

Jak wspominałam wcześniej, fotografia noworodkowa ma różne ceny. Jeśli zdecydujesz się na dokupienie dodatkowych zdjęć do zamówionego pakietu, jego koszt odpowiednio wzrośnie. Możesz też ograniczyć się do obowiązującego na stronie cennika. To zależy wyłącznie od Ciebie.

Zachęcam do skorzystania z moich usług oraz odwiedzin razem ze swoim maleństwem.